Altach – Aus Lustenau İddaa Tahmini 27 Mayıs 2023 Cumartesi

Bundesliga SCR Altach – Austria Lustenau karşılaşması 2023-05-27 18:00 tarihinde oynanacak. SCR Altach – Austria Lustenau karşılaşmasının hakemi Alan Kijas olacak.

Austria Lustenau – SCR Altach Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Austria Lustenau toplamda 1 gol atarken, SCR Altach ise 0 gol atmıştı. SCR Altach oynadığı son maçta Josko Ried ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Josko Ried [0 – 1] SCR Altach) olarak sonuçlanmıştı. Austria Lustenau 2023-05-20 15:00 tarihinde oynadığı son maçta WSG Tirol ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Austria Lustenau [2 – 4] WSG Tirol) olmuştu. Bundesliga sıralamasında 17 puan ile 5. sırada yerini alan SCR Altach bu sezonda 30 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 27 gol attı ve 51 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 6 maçı kazanırken, 8 maçta berabere kaldı ve 16 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %20. Bundesliga 2. sırada yerini koruyan Austria Lustenau bu sezonda ligte oynadığı 30 maçta toplamda 44 gol atarken, 52 gol yedi. 10 maçı kazanırken, 9 maçta berabere kaldı ve 11 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 33.

SCR Altach – Austria Lustenau Sakat ve Cezalı Listesi

SCR Altach takımında oynayamayacakların listesi:
Mike-Steven Bahre: Adale Problemi
Emanuel Schreiner: Diz Sakatlığı
Manuel Thurnwald: Diz Sakatlığı
Austria Lustenau için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Altach geçtiğimiz hafta Sv Ried ile oynadığı kritik maçta deplasmanda 3 puana ulaşarak kendini bir üst basamağa atmış oldu fakat hala risk geçmiş değil. Hala puana ya da puanlara ihtiyacı olduğu ortada. Aus Lustenau ise Play-of sırası için hala büyük bir savaş veriyor fakat geçtiğimiz hafta aldığı Tirol mağlubiyeti hem onları liderlikten etti hem de Tirol ile olan farkı 2 puana düşürmüş oldu. Altach kendi evinde yine kalenin önüne kapanacaktır ve Aus Lustenau’nun bastırmasını bekleyecektir. Zaten Aus Lustenau’nun benimsemiş olduğu oyun bundan farklı değil.

İDDAA KODU: 1095260
TAHMİN: Alt/Üst 2.5 Alt
ORAN: 1.66

Etiketler:
 


Benzer içerikler