Atalanta – Torino İddaa Tahmini 1 Eylül 2022 Perşembe

2022-09-01 21:45 tarihinde oynanacak olan Atalanta BC – Torino FC karşılaşması heyecanla bekleniyor. Atalanta BC – Torino FC karşılaşmasının hakemi Marco Di Bello olacak.

Atalanta BC – Torino FC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Atalanta BC toplamda 4 gol atarken, Torino FC ise 4 gol atmıştı. Atalanta BC 2022-08-28 16:30 tarihinde oynadığı son maçta Hellas Verona ile karşılaşmıştı. Bu maç (Hellas Verona [0 – 1] Atalanta BC) olarak sonuçlanmıştı. Torino FC oynadığı son karşılaşmada US Cremonese ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (US Cremonese [1 – 2] Torino FC) olarak sonlanmıştı. Serie A sıralamasında 7 puan ile 7. sırada yerini alan Atalanta BC bu sezonda 3 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 4 gol attı ve 1 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 0 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %67. Serie A sıralamasında 7 puan ile 8. sırada yerini alan Torino FC bu sezonda 3 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 4 gol attı ve 2 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 0 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %67.

Atalanta BC – Torino FC Sakat ve Cezalı Listesi

Atalanta BC takımında oynayamayacakların listesi:
Berat Djimsiti: Baldırından Sakat
Torino FC takımında oynayamayacakların listesi:
Wilfried Singo: Adale Problemi
Aleksey Miranchuk: Diz Ardı Kirişinden Sakat
David Zima: Şüpheli

YAZARIMIZIN YORUMU:
Torino sezona çok iyi bir başlangıç yaptı, aynı şekilde Atalanta da iyi başladı fakat her iki ekip de özellikle hücumda beklentileri aşamıyor. Atalanta, geçtiğimiz sezonun başından bu yana zaman zaman hücumda beklentileri karşılayamadı. Verona maçında da oldukça zorlandılar fakat Koopmeiners’in golü takıma üç puanı getirdi. Bu maçın ben çok hareketli geçmesini beklemiyorum. Tercihim 2.5 gol barajının altı.

İDDAA KODU: 803391
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Alt
ORAN: 1.98

Etiketler:
 


Benzer içerikler