Boca Juniors – Ath Lanus İddaa Tahmini 11 Haziran 2023 Pazar

2023-06-11 02:00 tarihinde oynanacak olan Boca Juniors – Atletico Lanus karşılaşması heyecanla bekleniyor. Hakemliği Fernando Echenique tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Atletico Lanus – Boca Juniors Maçı Önemli İstatistikler

Atletico Lanus – Boca Juniors arasında yapılan son maçta Atletico Lanus maç sonunda 0 gol atarken, Boca Juniors ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Boca Juniors 2023-06-07 00:00 tarihinde oynadığı son maçta Colo Colo ile karşılaşmıştı. Bu maç (Boca Juniors [1 – 0] Colo Colo) olarak sonuçlanmıştı. Atletico Lanus oynadığı son karşılaşmada Atletico Tucuman ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Atletico Lanus [2 – 1] Atletico Tucuman) olarak sonlanmıştı. Profesyonel Lig 10. sırada yerini koruyan Boca Juniors bu sezonda ligte oynadığı 19 maçta toplamda 22 gol atarken, 17 gol yedi. 8 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 8 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 42. Profesyonel Lig sıralamasında 32 puan ile 6. sırada yerini alan Atletico Lanus bu sezonda 18 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 26 gol attı ve 17 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 9 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 4 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50.

Boca Juniors – Atletico Lanus Sakat ve Cezalı Listesi

Boca Juniors takımında oynayamayacakların listesi:
Exequiel Zeballos: Diz Sakatlığı
Martin Payero: Adale Problemi
Atletico Lanus takımında oynayamayacakların listesi:
Braian Aguirre: Ayak Bileğinden Sakat
Lautaro Acosta: Kasığından Sakat
Jose Canale: Kolu Kırık

EDİTÖR ANALİZİ:
Boca Juniors, her ne kadar rakibinin gerisinde kalsa da son maçlarda oynadığı futbolla yeniden ben buradayım dedi. Evinde oynadıkları son 3 maçı kazanarak taraftarıyla da bütünleşti. İç sahada 3 puana uzanmalarını bekliyorum.

İDDAA KODU: 1118484
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.87

Etiketler:
 


Benzer içerikler