Braunschweig – Kaiserslautern İddaa Tahmini 8 Nisan 2023 Cumartesi

Eintracht Braunschweig – Kaiserslautern karşılaşması 2023-04-08 14:00 tarihinde oynanacak. Hakemliği Sascha Stegemann tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Kaiserslautern – Eintracht Braunschweig Maçı Önemli İstatistikler

Kaiserslautern – Eintracht Braunschweig arasında yapılan son maçta Kaiserslautern maç sonunda 1 gol atarken, Eintracht Braunschweig ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Eintracht Braunschweig oynadığı son maçta Karlsruher ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Karlsruher [1 – 1] Eintracht Braunschweig) olarak sonuçlanmıştı. Kaiserslautern oynadığı son karşılaşmada 1. FC Heidenheim ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Kaiserslautern [2 – 2] 1. FC Heidenheim) olarak sonlanmıştı. 2. Bundesliga 15. sırada yerini koruyan Eintracht Braunschweig bu sezonda ligte oynadığı 26 maçta toplamda 31 gol atarken, 44 gol yedi. 6 maçı kazanırken, 8 maçta berabere kaldı ve 12 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 23. 2. Bundesliga sıralamasında 40 puan ile 7. sırada yerini alan Kaiserslautern bu sezonda 26 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 41 gol attı ve 36 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 10 maçı kazanırken, 10 maçta berabere kaldı ve 6 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %38.

Eintracht Braunschweig – Kaiserslautern Sakat ve Cezalı Listesi

Eintracht Braunschweig takımında oynayamayacakların listesi:
Nathan De Medina: Sarı Kart Cezalısı
Jasmin Fejzic: Kırmızı Kart Cezalısı
Saulo Decarli: Adale Problemi
Danilo Wiebe: Kaval Kemiğinden Sakat
Luc Ihorst: Uyluk Sakatlığı
Brian Behrendt: Diz Ardı Kirişinden Sakat
Kaiserslautern takımında oynayamayacakların listesi:
Aaron Opoku: Kalçasından Sakat
Lars Bünning: Yan Bağlarından Sakat

EDİTÖR ANALİZİ:
Braunschweig, Hannover galibiyetinden sonra Karlsruhe ile berabere kaldı. Maç başlangıçları iyi olsa da, 2.yarıda rakiplerinden fazla baskı yediler. Kalelerinde fazla sayıda pozisyona izin verdiler. Maçı ise 11 kişi tamamlayamadılar. Kaiserslautern’in ise istikrarsızlığı devam ediyor. Sezon başındaki hücum odaklı oyunlarından taviz vermiş gözüküyorlar. Şiddetle puana ihtiyacı olan Braunschweig ilk 45 dakikada skor üretebilir.

İDDAA KODU: 1027418
TAHMİN: Ev. 1.Yarı Gol 0,5 Üst
ORAN: 1.94

Etiketler:
 


Benzer içerikler