Brezilya – Şili İddaa Tahmini 25 Mart 2022 Cuma

Brezilya - Şili İddaa Tahmini 25 Mart 2022 Cuma
2022-03-25 02:30 tarihinde oynanacak olan Brezilya – Şili karşılaşması heyecanla bekleniyor.
Brezilya – Şili karşılaşmasının hakemi Dario Herrera olacak.

Şili – Brezilya Maçı Önemli İstatistikler

Şili – Brezilya arasında yapılan son maçta Şili maç sonunda 0 gol atarken, Brezilya ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

Brezilya oynadığı son maçta Paraguay ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Brezilya [4 – 0] Paraguay) olarak sonuçlanmıştı.
Şili oynadığı son karşılaşmada Bolivya ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Bolivya [2 – 3] Şili) olarak sonlanmıştı.
Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL 1. sırada yerini koruyan Brezilya bu sezonda ligte oynadığı 15 maçta toplamda 32 gol atarken, 5 gol yedi. 12 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 0 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 80.
Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL 6. sırada yerini koruyan Şili bu sezonda ligte oynadığı 16 maçta toplamda 19 gol atarken, 20 gol yedi. 5 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 7 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 31.

Brezilya – Şili Sakat ve Cezalı Listesi

Brezilya için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

Şili takımında oynayamayacakların listesi:
Brayan Cortes: Sarı Kart Cezalısı
YAZARIMIZIN YORUMU:
Tarih boyunca, tüm Dünya Kupaları’nda yer alma geleneğini sürdüren Brezilya, 2022 Katar’daki yerini garantileyen ilk takım olmuştu Conmebol elemelerinde… Tite yönetiminde müthiş bir istikrar sergileyen Brezilya’nın kalan iki maçtaki tek amacı, 32 maçlık rekorları olan elemelerdeki yenilmezlik serisini sürdürüp, grubu 4 puan arkalarında olan Arjantin’in önünde zirvede tamamlamak olacak. Şili’nin 16 maç sonunda, 17 puan ve -1 averajı var. Doğrudan baraj maçları oynamaya hak tanıyan beşinci sıradaki Peru’nun 4 puan gerisindeler. Başka bir değişle, buradaki bir mağlubiyetle Dünya Kupası hayalleri sona erecekken, beraberlik de Peru’nun olası puan ya da puanları durumunda yetmeyecek. Kısaca kazanmaktan başka şansları yok. Tarih boyunca elemelerde, Brezilya’ya karşı dış sahadaki 6 maçın hepsini kaybettiklerini ekleyelim. Lasarte’nin Maracana’da hücuma Vidal, Vargas ve Alexis Sanchez’den oluşan ofansif bir ilk 11’i sahaya sürmesi bekleniyor. Brezilya, elemelerinde 200 ile en çok şut çeken, 32 ile de en çok gol atan takımı. Yüksek skorlu bir kapışma görebiliriz.

İDDAA KODU: 689621
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Üst
ORAN: 1.76

 


Benzer içerikler