Darüşşafaka – Manresa İddaa Tahmini 16 Mart 2022 Çarşamba

Darüşşafaka - Manresa İddaa Tahmini 16 Mart 2022 Çarşamba
Darussafaka Ayhan Sahenk Sports Hall stadında oynanacak olan Darüşşafaka – Manresa karşılaşması 2022-03-16 20:00 tarihinde yapılacak.

Manresa – Darüşşafaka Maçı Önemli İstatistikler

Manresa – Darüşşafaka arasında yapılan son maçta Manresa maç sonunda 89 sayı atarken, Darüşşafaka ise 74 sayı ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

Darüşşafaka oynadığı son maçta Tofas SK Bursa ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Darüşşafaka [75 – 74] Tofas SK Bursa) olarak sonuçlanmıştı.
Manresa oynadığı son karşılaşmada Valencia Basket ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Valencia Basket [90 – 85] Manresa) olarak sonlanmıştı.
FIBA Şampiyonlar Ligi, C Grubu 3. sırada yerini koruyan Darüşşafaka bu sezonda ligte oynadığı 4 maçta toplamda 318 sayı atarken, 330 sayı yedi. 2 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 2 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 50.
FIBA Şampiyonlar Ligi, C Grubu 2. sırada yerini koruyan Manresa bu sezonda ligte oynadığı 4 maçta toplamda 368 sayı atarken, 324 sayı yedi. 3 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 75.
YAZARIMIZIN YORUMU:
Darüşşafaka’nın yenildiği rakiplerden bir tanesi Manresa ve o maçta temsilcimiz rakibinin hızını kesmeyi başaramamıştı. Manresa’nın bu sezon hem İspanya’da hem de Şampiyonlar Ligi’nde bu denli başarılı olmasının nedeni de aslında hücumdaki etkili performansları. Ancak TOFAŞ, Bursa da bu takımın nasıl yenileceğini gösterdi. İyi savunma ile onların hızını kesmek gerekiyor ve bu sezon Selçuk Ernak’ın öğrencileri bu konuda da çok önemli sınavlar veriyor. Bunu bir kez daha başaracaktır Daçka. Bu savunma çabası da skoru limitin altında bırakır.

İDDAA KODU: 683787
TAHMİN: Toplam Sayı (163,5) Alt
ORAN: 1.49

 


Benzer içerikler