Fiorentina – Sampdoria İddaa Tahmini 30 Nisan 2023 Pazar

2023-04-30 19:00 tarihinde oynanacak olan ACF Fiorentina – Sampdoria Genoa karşılaşması heyecanla bekleniyor. Maçın hakemi ise Antonio Giua olacak

ACF Fiorentina – Sampdoria Genoa Maçı Önemli İstatistikler

ACF Fiorentina – Sampdoria Genoa arasında yapılan son maçta ACF Fiorentina maç sonunda 1 gol atarken, Sampdoria Genoa ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. ACF Fiorentina oynadığı son maçta US Cremonese ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (ACF Fiorentina [0 – 0] US Cremonese) olarak sonuçlanmıştı. Sampdoria Genoa oynadığı son karşılaşmada Spezia Calcio ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Sampdoria Genoa [1 – 1] Spezia Calcio) olarak sonlanmıştı. Serie A 12. sırada yerini koruyan ACF Fiorentina bu sezonda ligte oynadığı 31 maçta toplamda 37 gol atarken, 36 gol yedi. 11 maçı kazanırken, 9 maçta berabere kaldı ve 11 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 35. Serie A 20. sırada yerini koruyan Sampdoria Genoa bu sezonda ligte oynadığı 31 maçta toplamda 20 gol atarken, 52 gol yedi. 3 maçı kazanırken, 8 maçta berabere kaldı ve 20 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 10.

ACF Fiorentina – Sampdoria Genoa Sakat ve Cezalı Listesi

ACF Fiorentina takımındaki eksik oyuncular:
Giacomo Bonaventura: Adale Problemi
Sampdoria Genoa takımındaki eksik oyuncular:
Emil Audero: Omzundan sakat
Andrea Conti: Ayak Bileğinden Sakat
Ignacio Pussetto: Diz Sakatlığı
Bram Nuytinck: Diz Sakatlığı

EDİTÖR ANALİZİ:
Ligdeki son 3 maçını kazanamayan Fiorentina, ligde son sırada bulunan Sampdoria’yı konuk edecek. Ligde tutunma ihtimali düşük görünen Sampdoria, kazanmak adına riskler almak durumunda. Fiorentina’nın da son dönemdeki savunma zaaflarından yararlanmanın peşinde olacaklardır. Gollü bir 90 dakika bekliyorum.

İDDAA KODU: 1048184
TAHMİN: Alt/Üst 2.5 Üst
ORAN: 1.49

Etiketler:
 


Benzer içerikler