G. Furth – Regensburg İddaa Tahmini 14 Nisan 2023 Cuma

Sportpark Ronhof Thomas Sommer stadında oynanacak olan Greuther Furth – Jahn Regensburg karşılaşması 2023-04-14 19:30 tarihinde yapılacak. Hakemliği Patrick Alt tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor. Banko maçlar için sitemizi takip etmeye devam edin.

Jahn Regensburg – Greuther Furth Maçı Önemli İstatistikler

Jahn Regensburg – Greuther Furth arasında yapılan son maçta Jahn Regensburg maç sonunda 2 gol atarken, Greuther Furth ise 2 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Greuther Furth oynadığı son maçta Sandhausen ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Sandhausen [0 – 2] Greuther Furth) olarak sonuçlanmıştı. Jahn Regensburg oynadığı son karşılaşmada Magdeburg ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Jahn Regensburg [2 – 2] Magdeburg) olarak sonlanmıştı. 2. Bundesliga sıralamasında 33 puan ile 11. sırada yerini alan Greuther Furth bu sezonda 27 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 37 gol attı ve 40 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 8 maçı kazanırken, 9 maçta berabere kaldı ve 10 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %30. 2. Bundesliga sıralamasında 27 puan ile 16. sırada yerini alan Jahn Regensburg bu sezonda 27 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 27 gol attı ve 43 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 14 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %26.

Greuther Furth – Jahn Regensburg Sakat ve Cezalı Listesi

Greuther Furth için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Jahn Regensburg için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Fürth, geçtiğimiz hafta yaşadığı Sandhausen galibiyeti ile alt sıralardan uzaklaşmaya devam ediyor. Özellikle maç başlangıç performansları ile fark yarattılar. Son maçlarda hücum hattındaki isimlerin skor katkısı onlar adına çok değerli. Regensburg ise hedef maçı olan Magdeburg mücadelesinde 1 puanı son bölümde bulduğu golle kurtardı. Hücumda bir kez daha yetersiz kaldılar. Fürth maça iyi başlayan taraf olabilir.

İDDAA KODU: 1033061
TAHMİN: Ev. 1.Yarı Gol 0,5 Üst
ORAN: 1.60

Etiketler:
 


Benzer içerikler