Hertha Berlin-Köln İddaa Tahmini (9 Ocak)

9 Ocak Pazar günün oynanacak Almanya Bundesliga maçlarından Hertha Berlin-Köln İddaa tahmini ile siz de kazanacaksınız.

Hertha Berlin-Köln

► Almanya Bundesliga Ligi 2021/2022 Sezonu 18. Hafta mücadelesinde, 21 puan -15 averaj ile 11. sırada yer alan Hertha BSC Berlin, 25 puan 0 averaj ile 8. sırada yer alan FC Köln ile karşı karşıya geliyor.

Hertha Berlin-Köln maçının eksikler listesi:

Ev sahibi takımda Stevan Jovetic, Dedryck Boyata, Rune Jarstein, Marvin Plattenhardt, Deyovaisio Zeefuik, Linus Gechter, misafir takımda ise Sebastian Andersson, Ellyes Skhiri, Niklas Hauptmann, Kingsley Schindler sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada yok.

Hertha Berlin-Köln maçının değerli istatistikleri:

Her iki takımda 4 galibiyet elde etti. Ayrıca 2 maçta beraberlik var.

Hertha BSC Berlin 14 gol attı fakat FC Köln 17 golle karşılık verdi.

3 maç 2,5 gol altında, 7 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.

Hertha BSC Berlin 4 ve FC Köln’ün 4 maçta ilk golü var.

5 maçta karşılıklı gol oldu ama 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

4-6 gol aralığında tamamlanan 5 maç var.

Hertha Berlin-Köln İddaa Tahmini:

Hertha Berlin’in yükselişi sürüyor. Ev sahibi ekip, ilk yarının son haftasında Dortmund’u 3-2 mağlup ederek 11. sıraya kadar yükselmeyi başardı. Tayfun Korkut hamlesi kısa vadede sonuç verdi gibi gözüküyor. Fakat bu karşılaşmada çok önemli eksikleri var. Ascacibar, Tousart ve Zeefuik gibi üç önemli isim Covid-19’a yakalandı. Ayrıca Jovetic ve Belfodil’in yokluğu da Hertha Berlin için çok büyük handikap. Plattenhardt ise son idmanda takımla birlikte çalıştı. Köln tarafında ise Ellyes Skhiri, Afrika Uluslar Kupası’na gittiği için bu karşılaşmada yok. Jorge Mere’nin hastalığı sürüyor fakat iki sevindirici gelişme var. Kingsley Schindler ve Sebastian Andersson takımla birlikte çalıştılar fakat oynayıp oynamayacakları belirsiz. İki takımın da son haftalardaki gidişatları çok iyi ama Hertha Berlin’deki eksik listesinin bu derece kabarık olması nedeniyle Köln çok avantajlı. Konuk ekip kaybetmez.

Tahmin: 02Ç

Oran: 1,26

 


Benzer içerikler