Hollanda – Yunanistan İddaa Tahmini 7 Eylül 2023 Perşembe

2023-09-07 21:45 tarihinde oynanacak olan Hollanda – Yunanistan karşılaşması heyecanla bekleniyor. Maçın hakemi ise Michael Oliver olacak

Hollanda – Yunanistan Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Hollanda toplamda 1 gol atarken, Yunanistan ise 2 gol atmıştı. 2023-06-18 13:00 tarihinde yapılan Hollanda – İtalya karşılaşmasında maç (Hollanda [2 – 3] İtalya) olarak bitmişti. 2023-06-19 18:45 tarihinde yapılan Yunanistan – Fransa karşılaşmasında maç (Fransa [1 – 0] Yunanistan) olarak bitmişti. Avrupa Şamp. Elemeleri, I Grubu sıralamasında 3 puan ile 4. sırada yerini alan Hollanda bu sezonda 2 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 3 gol attı ve 4 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50. Avrupa Şamp. Elemeleri, I Grubu sıralamasında 6 puan ile 2. sırada yerini alan Yunanistan bu sezonda 3 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 5 gol attı ve 2 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %67.

Hollanda – Yunanistan Sakat ve Cezalı Listesi

Hollanda için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Yunanistan için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Geçtiğimiz günlerde Hollanda’nın eski antrenörü Louis van Gaal, Arjantin’in Dünya şampiyonluğu zaferinin bir tuzak olduğunu öne sürerek; Dünya Kupası’nın Messi için planlandığını dile getirdi ve Dünya’da bir sansasyona imza attı. Turuncular Ronald Koeman’ın yönetimi altında pek iyi bir performansa ulaşamadılar. Bu yıl dört maçlarının üçünü kaybettiler. Öte yandan Yunanistan, 14 maçta yalnızca dokuz gol yedi, sekiz galibiyet elde etti ve yalnızca dört kez mağlup oldu. Yunanlar son aylarda rahatsız edici bir rakip haline geldiler. Örneğin; Fransa’ya karşı çok iyi bir şekilde mücadele edebildiler. Zorlu mücadelede tercihim az golden yana olacak.

İDDAA KODU: 1232560
TAHMİN: Alt/Üst 2.5 Alt
ORAN: 1.76

Etiketler:
 


Benzer içerikler