PSV Eindhoven vs

PSV Eindhoven vs – Holland Jupiler League

PSV Eindhoven vs – Holland Jupiler League, Egy másik érdekes lámpatest a Holland Juplier League.One a jelöltek promóciós Eindhoven és a Jong csapat a PSV, aki képes megállítani mindenki a league.As sok csapat tette, Eindhoven tett egy rossz lépés a szezon elején, mint well.They sikerült felhívni Telstar 2-2.The játék igazán érdekes, Eindhoven kétszer próbáltam, hogy visszatérhessenek elvesztése után 0-1 és 1-2 de a védelem volt túl shaky.Against Emmen idegenben hogy ismét kapott egy gólt miután a lead.Being szerencsés az utolsó két fordulóban nem segíti őket a harmadik játszma után néz a legjobb csapat a bajnokságban – NEC, de Eindhoven látszott igazán szilárd és nem a legjobb tudnak – scoring.NEC nem csak a legjobb csapat a bajnokságban, de a legjobb otthon csapat 21 egyenes győzelem otthon(kombinálva az előző szezonban a bajnokságban)

biztos foci jóslatok | helyes fogadás tippek | labdarúgás fogadás tippek | ingyenes foci fogadás jóslatok | nagy esélye foci jóslatok | jegyet labdarúgó jóslatok

Másrészről, Jong PSV voltak teljesen megsemmisült Jong Ajax.No kérdés, hogy a mérkőzést játszott a kis tehetségek ezen csapatok, ez még mindig egy nagy és heves derbi, mint a rajongók a két csapat jutott, hogy megmutassák a support.To őszinte, ez a meccs gyakran eltérő győztes, és nehéz megjósolni,, de 0-3 komoly károkat fiúk PSV.Today ők biztosan megpróbálja tisztázni a méltóságát a klub, mint azt hinni, hogy ők tökéletesen képzett, hogyan tekintélyes viselni a vörös és fehér ing.

Összességében, mindkét csapat túl ingatag védelem a moment.Eindhoven keresik első győzelmét és a PSV így a legjobb, hogy felszámolja a nagy elveszítik azok rivals.Both csapatok ofter termel magas pontszámú játékok és ez egy tökéletes lövés gól ma.