İskoçya – İrlanda İddaa Tahmini 24 Eylül 2022 Cumartesi

2022-09-24 21:45 tarihinde oynanacak olan İskoçya – İrlanda karşılaşması heyecanla bekleniyor. Maçın hakemi ise Sandro Scharer olacak

İrlanda – İskoçya Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan İrlanda toplamda 3 gol atarken, İskoçya ise 0 gol atmıştı. İskoçya 2022-09-21 18:45 tarihinde oynadığı son maçta Ukrayna ile karşılaşmıştı. Bu maç (İskoçya [3 – 0] Ukrayna) olarak sonuçlanmıştı. İrlanda oynadığı son karşılaşmada Ukrayna ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Ukrayna [1 – 1] İrlanda) olarak sonlanmıştı. UEFA Uluslar Ligi sıralamasında 9 puan ile 1. sırada yerini alan İskoçya bu sezonda 4 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 9 gol attı ve 4 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 3 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %75. UEFA Uluslar Ligi sıralamasında 4 puan ile 3. sırada yerini alan İrlanda bu sezonda 4 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 4 gol attı ve 3 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %25.

İskoçya – İrlanda Sakat ve Cezalı Listesi

İskoçya için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
İrlanda için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
İskoçya’nın son maçında Ukrayna’ya karşı gösterdiği reaksiyon önemliydi. Özellikle 2.yarıda maçı sürklase ettiklerini söyleyebiliriz. 77.dakikada oyuna giren ve birbirinin kopyası 2 gol atan Lyndon Dykes mücadelenin yıldızı oldu. İrlanda Cumhuriyeti ise kötü başladığı grupları iyi devam ettiriyor. Son 2 maçtan 4 puan çıkardılar. Ukrayna karşısında iyi görüntü veren İskoçya’nın rakibine karşı 2 gol bulabileceğini düşünüyorum.

İDDAA KODU: 824540
TAHMİN: Ev. Gol 1,5 Üst
ORAN: 2.23

Etiketler:
 


Benzer içerikler