Високи коефициенти ФУДБАЛ ПРЕДВИДУВАЊА

Специјални високи коефициенти фудбалски предвидувања се 95% СИГУРНИ. Можете да ги купите нашата победа 10+ до 100+ шансите совети или пратете ни е-маил за да info@bettips4all.com за повеќе информации. Едно време ПРОМО цена.

ВИД НА СОВЕТИ: Во текот на цели,точни резултати & HT / FT

€ 180
Во текот 5.5+/6.5+/7.5+
10.00+чудно
info@soccerbetshoot.com
ДОДАДИ ГО ВО КОШНИЧКА
€ 200
Точни резултати FT
12.00+чудно
info@soccerbetshoot.com
ДОДАДИ ГО ВО КОШНИЧКА
€ 220
HT / ФТ - (1-X) или (2-X)
14.00+чудно
info@soccerbetshoot.com
ДОДАДИ ГО ВО КОШНИЧКА
€ 300
HT / ФТ - (1-2) или (2-1)
20.00+чудно
info@soccerbetshoot.com
ДОДАДИ ГО ВО КОШНИЧКА

НАЧИНИ ЗА ПЛАЌАЊЕ

Можете да ги користите оваа е-мејл info@soccerbetshoot.com да се плати со PayPal, Skrill или директно со вас кредитна или дебитна картичка додавање на вашата желба производот во шопинг торба.

Побарајте не на: WhatsApp / Viber +7 / 9584 - 983 - 763

Ве молиме споделете и контактирајте не за БЕСПЛАТНО СОВЕТИ:

Follow by Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

Високи коефициенти фудбалски предвидувања АРХИВА

ОПШТА СОВЕТИ ЕФИКАСНОСТ 95 %

 • Октомври
 • јануари
 • февруари
 • март
 • април
 • мај
 • јуни
 • јули
 • август
 • септември
 • ноември
 • декември

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

06.10.2019Paganese0 : 1 / 1 : 1 Reggina23.001 / 2сигурни фудбалски предвидувања, совети една обложувалница, високи коефициенти фудбалски предвидувања, билет фудбалски предвидувања, слободен фудбал предвидувања обложување, совети фудбалски обложување, точни совети залог, најдобро предвидување сајт фудбал, бесплатни совети предвидување, залог фудбал анализа, обложување сајтови, football tips, фудбалски совети, најдобриот фудбалски совети предвидување за денес, сигурни специјална понуда натпревари, фудбалски предвидувања билет понуда, фудбалски предвидувања еден натпревар

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

27.01.2019Паралимни1 : 0 / 1 : 2Лимасол Лимасол26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
19.01.2019Siquinala 0 : 1 / 3 : 1Iztapa25.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
12.01.2019Gleisdorf (или)1 : 0 / 1 : 2А. Клагенфурт (или)21.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
05.01.2019Dag & Red 3 : 3 / 4 : 4Борхем Вуд21.00Во текот 5.5 целиSoccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

23.02.2019Гуарани0 : 1 / 2 : 1Сао Каетано26.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
16.02.2019Азот0 : 1 / 2 : 1Сакин34.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
09.02.2019Jaguares де Кордоба 1 : 0 / 1 : 2милионери41.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
03.02.2019шума ЕК 0 : 1 / 0 : 4восок19.00точен резултатSoccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

30.03.2019независни0 : 1 / 2 : 1Велез Sarsfield34.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
23.03.2019искра1 : 0 / 2 : 4Pruszkow29.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
16.03.2019Спарта Прага 0 : 1 / 2 : 1Сигма Оломоуц21.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
10.03.2019Sumgait1 : 0 / 1 : 2 Neftci Баку29.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
03.03.2019Локомотив Лајпциг 0 : 1 / 3 : 1BFC Dynamo26.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

27.04.2019
Sandhausen
2 : 2 / 3 : 2Кил21.00CSSoccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
21.04.2019
LDU Quito
0 : 1 / 2 : 1Emelec23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
13.04.2019
Чарлтон
0 : 1 / 3 : 1Лутон34.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
06.04.2019
Ујпешт
0 : 1 / 2 : 1Mezokovesd23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

25.05.2019
Trinec
0 : 2 / 2 : 3České Budějovice29.00точен резултатSoccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
18.05.2019
на. Calera
1 : 0 / 1 : 2на. Espanola41.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
11.05.2019
морнар
1 : 0 / 1 : 3Искра28.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
05.05.2019
ФК Минск
1 : 0 / 2 : 1Брест26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

29.06.2019
Druitt град Ренџерс
1 : 0 / 1 : 4Волонгонг волците18.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
22.06.2019
České Budějovice (јуни)
0 : 1 / 3 : 1Vlašim (јуни)19.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
16.06.2019
Дина
1 : 0 / 1 : 2Honka академија26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
09.06.2019
Operario MS
1 : 0 / 1 : 2Patrocinense26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
01.06.2019
HFX Вондерерс
0 : 1 / 2 : 1Пацифик FC27.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

28.07.2019А. Italiano0 : 1 / 3 : 1Депортес Икике23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
21.07.2019оператор0 : 1 / 2 : 1CRB30.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
14.07.2019Guabira1 : 0 / 1 : 4J. Wilstermann29.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
06.07.2019Данфермлајн (SCO)1 : 0 / 1 : 3Хибернијан (SCO)19.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

31.08.2019
Шефилд Сре
1 : 0 / 1 : 2
КПР
34.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
24.08.2019
Bel Abbes
1 : 0 / 1 : 3
Bordj Bou Arreridj
34.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
18.08.2019
Депортиво Mixco
1 : 0 / 1 : 2
Xelaju
35.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
10.08.2019
VJS
0 : 1 / 2 : 1
NJS
25.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
04.08.2019Осиек0 : 1 / 3 : 1Int. Запрешиќ23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

ДАТУМ

ТИМ 1

HT / ФТ

ТИМ 2

ODD

СОВЕТ

29.09.2019Ноевата1 : 0 / 1 : 2Alashkert25.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
22.09.2019Kashiwa0 : 1 / 2 : 1Ehime21.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
14.09.2019Стоук1 : 0 / 1 : 2Бристол Сити34.001 / 2Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања
07.09.2019Донкастер 0 : 1 / 2 : 1Ротерам23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Фудбал Betting Совети и фудбал Предвидувања

SoccerBetShoot главните партнери

Fixed Matches, Купи местење на натпревари, Слободен местење на натпревари, ht ft местење на нместење на натпреварири слободен, Секако 100 Fixed Matches, Фудбал местење на натпревари HT / FT, Фиксна натпревар Денес, Fixed Matches 2/1 1/2, Фиксна Предвидувања, Фиксна Совети, Фиксна обложување натпревар, Фиксна фудбалски натпревар предвидување, Агенција за местење на натпревари, Фиксна обложување совети, Фиксна игри.
сигурни фудбалски предвидувања, совети една обложувалница, високи коефициенти фудбалски предвидувања, билет фудбалски предвидувања, слободен фудбал предвидувања обложување, совети фудбалски обложување, точни совети залог, најдобро предвидување сајт фудбал, бесплатни совети предвидување, залог фудбал анализа, обложување сајтови, football tips, фудбалски совети, најдобриот фудбалски совети предвидување за денес, сигурни специјална понуда натпревари, фудбалски предвидувања билет понуда, фудбалски предвидувања еден натпревар
Бет предвидувања, Сите фудбалски предвидување, Најдобар фудбал предвидување, Најдобриот фудбалски предвидувања, залог, Слободен фудбал предвидување, Поени индикатор, залог фудбал, совети Фудбал обложување, совети фудбал, Сигурен облог предвидување, Секако совети залог, Шампионите предвидувања лигата.
Фудбал предвидување сајтови, сајтови предвидување точни фудбал, Best football prediction site, Најдобрите предвидување сајт фудбал бесплатно, Најдобрите предвидувањНајдобрите предвидување сајт фудбал во светот, Најдобрите сајтови фудбал tipster, Најдобар сајт предвидување, Best soccer prediction site, Бет предвидување сајт, предвидување сајт, Предвидување сајт за денес, Poccer сајт предвидување, Today's soccer prediction sites.
обложување совети, Викенд фудбал предвидување, 100 сигурни фудбалски предвидувања, Најдобри места, Најдобрите совети за обложување, коефициенти обложување, совети Фудбал предвидување, Бесплатни обложување совети, Слободен фудбал совети, совети предвидување, фудбал зема, Спорт предвидување.
денес предвидување, најдобриот фудбалски предвидувања за денес, залог предвидување за денес, фудбал предвидување за утре, фудбалски предвидувања денес победи, фудбал совети денес, фудбалот денес, бесплатни фудбалски предвидувања за денес, фудбалски предвидувања за денес, сигурни победа предвидување денес, денес предвидување фудбалски натпревар, денес фудбал предвидување, денес предвидување натпревар, today's football match, обложување совети денес.

Ние обезбедуваме не само сигурни високи коефициенти фудбалски предвидувања

PREDITCIONS КВАЛИТЕТНО

Ние ви нудиме експерт високи коефициенти фудбалски предвидувања и не треба знаење да ги користат нашите точни совети залог. Тоа е супер лесен за употреба нашите совети! Имаме долгогодишно искуство во сигурни фудбалски предвидувања и обложување и широка меѓународна мрежа партнер. Ние нудиме на нашите клиенти со професионални обложување совети во сите поголеми европски лиги и меѓународни натпревари.

БЕСТ tipsters и аналитичари

Нашата меѓународна мрежа е постојано снабдување на нашите Експертите одбор со важни внатре информации од првенства локалното население ". Оваа информација вклучува последната минута промени, психолошка состојба на играчи, повреди и многу други фактори кои влијаат на ефикасноста на тимот.

Ние сакаме да се победи

Имаме заеднички интерес, а тоа е победа. Нашиот тим добива најдобро високи коефициенти фудбалски предвидувања информации и ние обложувам. За покривање на трошоците шириме овие информации, но парите што ги обложуваат никој не може да одговара. Од еден ден ние сме фокусирани на добивање на извонредни резултати со нашата најдобра фудбалска залог предвидување. Нашата услуга е да се изгради врз кои. Придружете ни се и да добијат најдобри совети една обложувалница од најдобрите.