Nimes – Amiens İddaa Tahmini 15 Ekim 2022 Cumartesi

Nimes Olympique – Amiens karşılaşması 2022-10-15 20:00 tarihinde oynanacak. Hakemliği Bastien Dechepy tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Amiens – Nimes Olympique Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Amiens toplamda 3 gol atarken, Nimes Olympique ise 0 gol atmıştı. Nimes Olympique 2022-10-08 17:00 tarihinde oynadığı son maçta US Quevilly-Rouen Metropole ile karşılaşmıştı. Bu maç (US Quevilly-Rouen Metropole [3 – 1] Nimes Olympique) olarak sonuçlanmıştı. Amiens oynadığı son karşılaşmada Dijon FCO ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Amiens [2 – 1] Dijon FCO) olarak sonlanmıştı. Fransa Ligue 2 19. sırada yerini koruyan Nimes Olympique bu sezonda ligte oynadığı 11 maçta toplamda 10 gol atarken, 17 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 7 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 18. Fransa Ligue 2 sıralamasında 23 puan ile 2. sırada yerini alan Amiens bu sezonda 11 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 15 gol attı ve 10 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %64.

Nimes Olympique – Amiens Sakat ve Cezalı Listesi

Nimes Olympique için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Amiens için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Nimes’in defansif zaafları oldukça fazla olduğu için rakipler bir şekilde çözüm üreterek filelerini sarsmayı başarıyor. Amiens ise topa sahip olarak oynadığı için sürekli pas oyununu oynayarak rakip yarı alana oyunu yıkayarak tüm hatlarıyla baskı kuruyor. Ev sahibinin formsuz olduğu ve savunma sıkıntılarını iyi değerlendirerek bu deplasmandan kazanarak ayrılmaları sürpriz olmaz. Tercihim maç sonucu 2

İDDAA KODU: 846224
TAHMİN: Maç Sonucu 2
ORAN: 2.15

Etiketler:
 


Benzer içerikler