Racing Club – Independient İddaa Tahmini 10 Temmuz 2022

Racing Club - Independient İddaa Tahmini 10 Temmuz 2022
Estadio Juan Domingo Peron stadında oynanacak olan Racing Club Avellaneda – CA Independiente Avellaneda karşılaşması 2022-07-10 21:30 tarihinde yapılacak.

CA Independiente Avellaneda – Racing Club Avellaneda Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan CA Independiente Avellaneda toplamda 1 gol atarken, Racing Club Avellaneda ise 2 gol atmıştı.

Racing Club Avellaneda oynadığı son maçta CA Sarmiento ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (CA Sarmiento [1 – 1] Racing Club Avellaneda) olarak sonuçlanmıştı.
CA Independiente Avellaneda oynadığı son karşılaşmada CA Platense ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (CA Independiente Avellaneda [1 – 3] CA Platense) olarak sonlanmıştı.
Profesyonel Lig 6. sırada yerini koruyan Racing Club Avellaneda bu sezonda ligte oynadığı 6 maçta toplamda 11 gol atarken, 6 gol yedi. 3 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 2 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 50.
Profesyonel Lig sıralamasında 7 puan ile 19. sırada yerini alan CA Independiente Avellaneda bu sezonda 6 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 7 gol attı ve 10 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 3 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %33.
YAZARIMIZIN YORUMU:
Racing Club, şu ana kadar başarılı maçlar çıkarttı. İç sahada 3 maçta 9 puan alıp 9 gol kaydettiler. Independiente, karşısında net olarak favoriler.

İDDAA KODU: 766329
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.76

Etiketler:
 


Benzer içerikler