Reyer Venezia – Sassari İddaa Tahmini 15 Mayıs 2023 Pazartesi

Sitemizde her güne özel banko maçlar ve banko kuponlar bulabilirsiniz. İddaa’da kazanmak için günün bankosu seçimlerimiz sizlere yeter.

Reyer Venezia – Dinamo Sassari karşılaşması 2023-05-15 21:00 tarihinde Palasport Taliercio stadında oynanacak.

Reyer Venezia – Dinamo Sassari Maçı Önemli İstatistikler

Reyer Venezia – Dinamo Sassari arasında yapılan son maçta Reyer Venezia maç sonunda 82 sayı atarken, Dinamo Sassari ise 79 sayı ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Reyer Venezia oynadığı son maçta Dinamo Sassari ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Reyer Venezia [82 – 79] Dinamo Sassari) olarak sonuçlanmıştı. Dinamo Sassari oynadığı son karşılaşmada Reyer Venezia ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Reyer Venezia [82 – 79] Dinamo Sassari) olarak sonlanmıştı.

Reyer Venezia – Dinamo Sassari Sakat ve Cezalı Listesi

Reyer Venezia için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Dinamo Sassari için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
İlk yarısında tam 95 sayı izlediğimiz mücadelede Venezia rakibini 82-79 ile geçmeyi başardı. Serinin ilk karşılaşmasında hata yapmayan iç saha temsilcisinde Mitchell Watt 19, Michael Bramos 12 ve Derek Willis 10 sayı ile mücadele etti. Sassari’de ise Chris Dowe – Gerald Robinson – Ousmane Diop 3’lüsünün toplamda bulduğu 47 sayı galibiyet için yeterli olmadı. 2. Karşılaşmada biraz daha kontrollü bir oyun beklediğimi söylemeliyim. Toplam sayıda en üst limitten alt denemek ile birlikte taraf bahsinde, cazip oranı ile İY 1 / MS 1 ( 1.60 ) öne çıkarılabilir. Venezia’nın yine kazanacağını düşünüyorum.

İDDAA KODU: 1124795
TAHMİN: İlk Yarı/Maç Sonucu 1/1
ORAN: 1.60

Etiketler:
 


Benzer içerikler