San Lorenzo – CA Tigre İddaa Tahmini 26 Haziran 2022

San Lorenzo - CA Tigre İddaa Tahmini 26 Haziran 2022
Estadio Pedro Bidegain stadında oynanacak olan CA San Lorenzo Almagro – CA Tigre karşılaşması 2022-06-26 19:00 tarihinde yapılacak.

CA Tigre – CA San Lorenzo Almagro Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan CA Tigre toplamda 2 gol atarken, CA San Lorenzo Almagro ise 2 gol atmıştı.

CA San Lorenzo Almagro oynadığı son maçta CA Central Cordoba SE ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (CA Central Cordoba SE [0 – 2] CA San Lorenzo Almagro) olarak sonuçlanmıştı.
CA Tigre oynadığı son karşılaşmada CA Banfield ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (CA Tigre [0 – 1] CA Banfield) olarak sonlanmıştı.
Profesyonel Lig sıralamasında 6 puan ile 8. sırada yerini alan CA San Lorenzo Almagro bu sezonda 4 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 6 gol attı ve 4 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 0 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %25.
Profesyonel Lig 20. sırada yerini koruyan CA Tigre bu sezonda ligte oynadığı 4 maçta toplamda 6 gol atarken, 8 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 2 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 25.

CA San Lorenzo Almagro – CA Tigre Sakat ve Cezalı Listesi

CA San Lorenzo Almagro takımında oynayamayacakların listesi:
Cristian Zapata: Adale Problemi
Gino Peruzzi: Diz Sakatlığı

CA Tigre için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
YAZARIMIZIN YORUMU:
San Lorenzo, çıktığı 4 maçta 6 puan elde etti. İyi sonuç alsalar da kalelerini gole kapatamıyorlar. Hem atıp hem de gol yiyeceklerini düşünüyorum.

İDDAA KODU: 763785
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.64

Etiketler:
 


Benzer içerikler