Shakhtar Donetsk – FC Lviv İddaa Tahmini 16 Nisan 2023 Pazar

2023-04-16 14:00 tarihinde oynanacak olan FC Shakhtar Donetsk – FC Lviv karşılaşması heyecanla bekleniyor. FC Shakhtar Donetsk – FC Lviv karşılaşmasının hakemi Oleksiy Derevinskiy olacak.

FC Lviv – FC Shakhtar Donetsk Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan FC Lviv toplamda 1 gol atarken, FC Shakhtar Donetsk ise 2 gol atmıştı. FC Shakhtar Donetsk oynadığı son maçta FC Lviv ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (FC Lviv [1 – 2] FC Shakhtar Donetsk) olarak sonuçlanmıştı. FC Lviv oynadığı son karşılaşmada FC Shakhtar Donetsk ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (FC Lviv [1 – 2] FC Shakhtar Donetsk) olarak sonlanmıştı. Premier Lig 1. sırada yerini koruyan FC Shakhtar Donetsk bu sezonda ligte oynadığı 20 maçta toplamda 50 gol atarken, 15 gol yedi. 15 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 75. Premier Lig 16. sırada yerini koruyan FC Lviv bu sezonda ligte oynadığı 20 maçta toplamda 16 gol atarken, 35 gol yedi. 3 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 13 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 15.

FC Shakhtar Donetsk – FC Lviv Sakat ve Cezalı Listesi

FC Shakhtar Donetsk için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
FC Lviv için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
İki ekip hafta içinde de karşı karşıya gelmişti ve Shakhtar, maçın son dakikasında bulduğu gol ile geriye düştüğü maçta kazanmasını bilmişti. Liderliğini sürdüren Shakhtar, son sırada bulunan Lviv’e karşı bu kez işi baştan sıkı tutacaktır.

İDDAA KODU: 1034740
TAHMİN: İlk Yarı Sonucu 1
ORAN: 1.32

Etiketler:
 


Benzer içerikler