Sepsi vs CFR Cluj

Rumani – CFR Cluj vs Sepsi

Rumani – Sepsi vs CFR Cluj, Askush nuk është surprized se CFR Cluj është në vendin e parë pas raundit të 5-të në ligën e parë rumune. Ata nënshkruan me Dan Petrescu si trajner dhe të gjithë në shtyp thotë se ai i ka të gjitha kushtet për të marrë kampionatin.

parashikimet sigurt futbollit | Këshilla saktë bast | Këshilla bast futbolli | Parashikimet bast të lirë futbollit | Shanset e larta parashikimet e futbollit | parashikimet e futbollit biletë

CFR Cluj bëri një shumë të transfereve të mira këtë vit dhe ata luajnë mjaft mirë, pas një kohe të shkurtër së bashku. Mbrëmë ata vetëm fituan me Dinamo Bukuresht(1-0) dhe si një tifoz Dinamo unë mund të them se CFR Cluj ishte me ekipin më të mirë në fushë, ata deffend shumë mirë, shumë e rrezikshme kur sulmi, ata kanë përjetuar middfielders dhe e saj të vështirë për të marrë dominuar në ligën e parë. Kjo nuk është diçka që ne mund të thoni në lidhje me ekipin e ri promovuar Sepsi.. ata didn `t bëjnë ndonjë investime dhe trajneri nuk është i kënaqur në lidhje me ekipin e tij. Shumë probleme për Sepsi këtë vit dhe ata do të duhet të luftojnë shumë për të qëndruar në ligën e parë të këtij viti.

Pra, për të hënën në Sepsi – CFR Cluj I don `t shoh ndonjë problem për të ftuarit për të fituar, madje edhe nga 2-3 qëllimet dallim. Parashikimi im është 2-0 / 3-0. `Ll të luajtur këtë lojë 2 thjeshtë dhe rreziku don `t asgjë. ekipet e mira nuk janë të motivuar allways me ekipet e dobëta, thats why I don `t të luajë -1 e metë.

Paç fat!

parashikimet Futboll | Këshilla bast | Këshilla Football bast | bastet e lira | Parashikimet bast futbollit të veçanta

CFR Cluj bëri një shumë të transfereve të mira këtë vit dhe ata luajnë mjaft mirë, pas një kohe të shkurtër së bashku. Mbrëmë ata vetëm fituan me Dinamo Bukuresht(1-0) dhe si një tifoz Dinamo unë mund të them se CFR Cluj ishte me ekipin më të mirë në fushë, ata deffend shumë mirë, shumë e rrezikshme kur sulmi, ata kanë përjetuar middfielders dhe e saj të vështirë për të marrë dominuar në ligën e parë. Kjo nuk është diçka që ne mund të thoni në lidhje me ekipin e ri promovuar Sepsi.. ata didn `t bëjnë ndonjë investime dhe trajneri nuk është i kënaqur në lidhje me ekipin e tij. Shumë probleme për Sepsi këtë vit dhe ata do të duhet të luftojnë shumë për të qëndruar në ligën e parë të këtij viti.

Pra, për të hënën në Sepsi – CFR Cluj I don `t shoh ndonjë problem për të ftuarit për të fituar, madje edhe nga 2-3 qëllimet dallim. Parashikimi im është 2-0 / 3-0. `Ll të luajtur këtë lojë 2 thjeshtë dhe rreziku don `t asgjë. ekipet e mira nuk janë të motivuar allways me ekipet e dobëta, thats why I don `t të luajë -1 e metë.

Ju lutem ndiqni dhe na pëlqen:
përkthim
 Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress