Volendam vs Cambuur

Volendam vs Cambuur – Holland Jupiler League

Volendam vs Cambuur – Holland Jupiler League , Volendam është një ekip i vogël, por shumë ambicioz për të rimarrë ditët e vjetër lavdishme në Eredivisie.Despite ata nuk kanë të njëjtën avull fortë, kohën e tyre të fundit alwyays fund në promovimin e play-off position.Somehow, Volendam luajnë shumë nervoz dhe ende nuk mund të kapërcyer rivalët e tyre të përparojë në Eredivisie aq e dëshiruar.

parashikimet sigurt futbollit | Këshilla saktë bast | Këshilla bast futbolli | Parashikimet bast të lirë futbollit | Shanset e larta parashikimet e futbollit | parashikimet e futbollit biletë

“Oranjes” filloi sezonin me të vërtetë të varfër në shtëpi pas pësuar gol në minutën e fundit kundër Helmond sport.The përputhen përfunduar 2-2, por duket se ky mësim nuk ishte e mjaftueshme në mënyrë që ata pranuan një gol të vonë për të humbur e tyre kundër Oss në away.Volendam është e thënë të jetë një nga ekipet më të forta në shtëpi në sezonin league.Last përfunduan me e mahnitshme 9-7-3 formojnë ku shënoi 31 goals.Something përmendur, kundër ekipeve të mëdha, Volendam disi të luajë futboll e tyre dhe shpesh arrijnë të sjellë sezonin surprise.Last ata arritur të fitojë kundër NAC Beda, ri PSC, Eindhoven, ka arritur të nxjerrë Jong Ajax dhe Cambuur.

Cambuur u tha të jetë i preferuari i dytë për promovimin pas NEC si ata kanë ndërtuar skuadrën me të vërtetë të fortë gjatë summer.Against të gjitha shanset, Cambuur filluar me të drejtë humbet mbi De Graafschap dhe Jong Ajax.Despite humbet, prioriteti kryesor i ekipit është ende sezonin promotion.Last Cambuur arriti të arritur në gjysmë-finale të Kupës së Holandës ku ata humbën në minutën e 95-të AZ Alkmaar.Cambuur është një nga ekipet trickiest, ata zakonisht luajnë mirë në shtëpi, por ato mund të jenë shumë të rrezikshme në larg si well.Actually, me fillimin e dobët të sezonit është e vështirë të parashikohet se ku ata do të ndjehen më të rehatshme, por një gjë është e sigurt – ata do përgjigje! Cambuur fundit sezon ishin shumë të rrezikshme në larg me 9-2-8 ku shënoi 29 goals.On ana tjetër, ata morën 23 qëllimet dhe kjo është arsyeja pse ata përfunduan me 8 loses.All në të gjitha, Të dyja skuadrat janë në kërkim të fitores së parë të ekipeve season.Both dhe luajnë jashtëzakonisht të hapur dhe futboll sulmues dhe ata mund të shënojë me lehtësi nga çdo situation.Hand në dorë këto ekipe shpesh bëjnë ndeshjet e lartë-shënuar dhe duke pasur parasysh faktin se ata kanë shumë të problemeve në shpinë, ajo mund të tokës deri në halftime.

shanset unbeatable

Ju lutem ndiqni dhe na pëlqen:
Related Posts
përkthim
 Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress