Mosmarrëveshje HIGH parashikimet SOCCER

shanset e larta parashikimet e veçanta të futbollit janë 95% SURE. Ju mund të blej fituar tonë 10+ deri në 100+ mundësi këshilla ose na dërgoni email tek info@bettips4all.com për më shumë informacion. Një herë çmimi PROMO vetëm.

LLOJI I TIPS: mbi qëllimet,rezultatet e sakta & HT / FT

€ 180
mbi 5.5+/6.5+/7.5+
10.00+i rastësishëm
info@soccerbetshoot.com
Futeni në kosh
€ 200
rezultatet e sakta FT
12.00+i rastësishëm
info@soccerbetshoot.com
Futeni në kosh
€ 220
HT / FT - (1-X) ose (2-X)
14.00+i rastësishëm
info@soccerbetshoot.com
Futeni në kosh
€ 300
HT / FT - (1-2) ose (2-1)
20.00+i rastësishëm
info@soccerbetshoot.com
Futeni në kosh

MENYRA PAGESE

Ju mund të përdorni këtë email info@soccerbetshoot.com për të paguar me PayPal, Skrill ose direkt me ju krediti ose debiti kartë shtuar produktin tuaj dëshirë në qese shopping.

NA KONTAKTONI ON: WhatsApp / Viber +7 / 9584 - 983 - 763

Ju lutemi të ndajnë DHE NA KONTAKTONI për këshilla falas:

Follow by Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

Shanset e larta parashikimet futbollit Arkivi

TIPS PËRGJITHSHME EFIKASITETI 95 %

 • tetor
 • janar
 • shkurt
 • marsh
 • prill
 • Mund
 • qershor
 • korrik
 • gusht
 • shtator
 • nëntor
 • dhjetor

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

06.10.2019Paganese0 : 1 / 1 : 1 Reggina23.001 / 2parashikimet sigurt futbollit, Këshilla e vetme bast, Shanset e larta parashikimet e futbollit, parashikimet e futbollit biletë, Parashikimet bast të lirë futbollit, Këshilla bast futbolli, Këshilla saktë bast, më të mirë futbollit faqe parashikim, këshilla falas parashikim, Bet Analiza e futbollit, faqet e basteve, football tips, Këshilla futbollit, mirë këshilla futbollit parashikim për sot, sigurt Oferta Speciale ndeshjet, Parashikimet e futbollit ofrojnë bileta, football vetme parashikimet ndeshje

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

27.01.2019Paralimni1 : 0 / 1 : 2AEL Limassol26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
19.01.2019Siquinala 0 : 1 / 3 : 1Iztapa25.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
12.01.2019Gleisdorf (ose)1 : 0 / 1 : 2A. Klagenfurt (ose)21.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
05.01.2019Dag & Red 3 : 3 / 4 : 4Boreham Wood21.00mbi 5.5 qëllimetSoccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

23.02.2019Guarani0 : 1 / 2 : 1Sao Caetano26.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
16.02.2019Ashdod0 : 1 / 2 : 1Sakhnin34.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
09.02.2019Jaguares de Cordoba 1 : 0 / 1 : 2milionerë41.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
03.02.2019pyll EC 0 : 1 / 0 : 4prej dylli19.00rezultati i saktëSoccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

30.03.2019i pavarur0 : 1 / 2 : 1Velez Sarsfield34.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
23.03.2019shkëndijë1 : 0 / 2 : 4Pruszkow29.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
16.03.2019Sparta Prag 0 : 1 / 2 : 1Sigma Olomouc21.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
10.03.2019Sumgait1 : 0 / 1 : 2 Neftci Baku29.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
03.03.2019Lokomotive Leipzig 0 : 1 / 3 : 1BFC Dynamo26.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

27.04.2019
Sandhausen
2 : 2 / 3 : 2Kiel21.00CSSoccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
21.04.2019
LDU Quito
0 : 1 / 2 : 1Emelec23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
13.04.2019
Charlton
0 : 1 / 3 : 1Luton34.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
06.04.2019
Ujpest
0 : 1 / 2 : 1Mezokövesd23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

25.05.2019
Trinec
0 : 2 / 2 : 3Ceske Budejovice29.00rezultati i saktëSoccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
18.05.2019
U. Calera
1 : 0 / 1 : 2U. Espanola41.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
11.05.2019
marinar
1 : 0 / 1 : 3Iskra28.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
05.05.2019
FC Minsk
1 : 0 / 2 : 1Brest26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

29.06.2019
Druitt Town Rangers
1 : 0 / 1 : 4Wolves Wollongong18.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
22.06.2019
Ceske Budejovice (qershor)
0 : 1 / 3 : 1Vlasim (qershor)19.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
16.06.2019
dunë
1 : 0 / 1 : 2Honka Academy26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
09.06.2019
Operario MS
1 : 0 / 1 : 2Patrocinense26.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
01.06.2019
HFX Wanderers
0 : 1 / 2 : 1Pacific FC27.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

28.07.2019A. Italiano0 : 1 / 3 : 1Deportes Iquique23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
21.07.2019operator0 : 1 / 2 : 1CRB30.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
14.07.2019Guabira1 : 0 / 1 : 4J. Wilstermann29.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
06.07.2019Dunfermline (sco)1 : 0 / 1 : 3irlandez (sco)19.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

31.08.2019
Sheffield Wed
1 : 0 / 1 : 2
QPR
34.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
24.08.2019
Bel Abbes
1 : 0 / 1 : 3
Bojë për vetulla
34.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
18.08.2019
Deportivo Mixco
1 : 0 / 1 : 2
Xelaju
35.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
10.08.2019
VJS
0 : 1 / 2 : 1
NJS
25.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
04.08.2019Osijek0 : 1 / 3 : 1int. Zapresic23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

DATE

TEAM 1

HT / FT

TEAM 2

rastësishëm

TIP

29.09.2019Nuhu1 : 0 / 1 : 2Alashkert25.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
22.09.2019Kashiwa0 : 1 / 2 : 1Ehime21.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
14.09.2019ushqej1 : 0 / 1 : 2Bristol City34.001 / 2Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit
07.09.2019Doncaster 0 : 1 / 2 : 1Rotherham23.002 / 1Soccerbetshoot.com: Football bast Tips & Predictions futbollit

SoccerBetShoot KRYESORE PARTNERËT

Fixed Matches, Blej Ndeshjet fikse, Ndeshjet pagesë fikse, ht ft fikse Ndeshjet pagesë, i sigurt 100 Fixed Matches, Football Fixed Matches HT / FT, FixNdeshjet fikse Fixed Matches 2/1 1/2, Parashikimet fikse, Këshilla fikse, Fixed ndeshje bast, Soccer Fixed ndeshje parashikim, Ndeshjet Real Fixed, Këshilla fikse bast, games fikse.
parashikimet sigurt futbollit, Këshilla e vetme bast, Shanset e larta parashikimet e futbollit, parashikimet e futbollit biletë, Parashikimet bast të lirë futbollit, Këshilla bast futbolli, Këshilla saktë bast, më të mirë futbollit faqe parashikim, këshilla falas parashikim, Bet Analiza e futbollit, faqet e basteve, football tips, Këshilla futbollit, mirë këshilla futbollit parashikim për sot, sigurt Oferta Speciale ndeshjet, Parashikimet e futbollit ofrojnë bileta, football vetme parashikimet ndeshje
parashikimet bast, All Prediction Football, live football, Parashikimet më të mira të futbollit, bast, Pa pagesë Prediction Football, rezultati parashikues, Bet Soccer, Këshilla bast Soccer, Këshilla futbollit, Sigurt bast parashikim, Këshilla sigurt bast, Champions league parashikimet.
Faqet Football parashikimit, Faqet parashikim të saktë të futbollit, Best football prediction site, Më të mirë të futbollit faqe parashikim të lirë, football faqe live në botë, Faqet më të mira garash futbolli, faqe live,Më të mirë të futbollit faqe parashikime, Bet faqe parashikim, faqe Prediction, faqe Parashikimi për sot, faqe Poccer parashikim, Today's soccer prediction sites.
Këshilla bast, Weekend Prediction Football, 100 parashikimet sigurt futbollit, bastet më të mira, Këshilla të mira bast, shanset bast, Këshilla Football parashikimit, Pa pagesë Këshilla bast, Këshilla falas Futboll, Këshilla parashikimit, zgjedh futbollit, Sport parashikim.
parashikimi sot, parashikimet më të mira të futbollit për sot, Parashikimi bast për sot, Prediction Football për nesër, parashikimet e futbollit fiton sot, Këshilla futbollit sot, sot futbolli, parashikimet pa futbollit për sot, parashikimet e futbollit për sot, sigurt Win parashikim sot, sot parashikim ndeshje futbolli, sot Prediction Football, sot parashikim ndeshje, today's football match, Këshilla bast sot.

Ne japim vetëm i sigurt shanset e larta parashikime futbolli

PREDITCIONS HIGH QUALITY

Ne ju ofrojmë të ekspertëve parashikimet shanset lartë futbolli dhe ju nuk keni nevojë njohuri të përdorni tonë Këshilla saktë bast. Ajo është super i lehtë për t'u përdorur këshillat tona! Ne kemi shumë vjet eksperiencë në parashikimet sigurt futbollit dhe bast dhe një rrjet të gjerë Partner International. Ne ofrojmë klientëve tanë me këshilla profesionale e basteve në të gjitha ligat e mëdha evropiane dhe garat ndërkombëtare.

Tipsters më të mira dhe analistët

Rrjeti Ndërkombëtar ynë është vazhdimisht në furnizimin tonë Bordin ekspertëve me informacion të rëndësishëm brenda nga kampionatet vendasit '. Ky informacion përfshin ndryshime minutën e fundit, gjendjen psikologjike të lojtarëve, lëndime dhe shumë faktorë të tjerë që ndikojnë në performancën e ekipit.

Ne duam që ju të fituar

Ne kemi një interes të përbashkët dhe që është fitues. Ekipi ynë merr më të mirë të mosmarrëveshje larta parashikimet futbollit informacion dhe ne bast. Për të mbuluar kostot ne përhapur këto informata, por paratë që ne bast askush nuk mund të përputhen. Nga dita e parë ne kemi përqëndruar në marrjen e rezultateve të jashtëzakonshme me live tonë bast futbolli. Shërbimi ynë është ndërtuar mbi se. Bashkohu me ne dhe për të marrë më të mirë Këshilla e vetme bast nga më të mirë.