Swansea City – Sheffield Utd İddaa Tahmini 13 Eylül 2022 Salı

İngiltere Championship Swansea City – Sheffield United karşılaşması 2022-09-13 21:45 tarihinde oynanacak. Swansea City – Sheffield United karşılaşmasının hakemi Darren Bond olacak.

Sheffield United – Swansea City Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Sheffield United toplamda 4 gol atarken, Swansea City ise 0 gol atmıştı. Swansea City 2022-09-03 14:00 tarihinde oynadığı son maçta Queens Park Rangers ile karşılaşmıştı. Bu maç (Swansea City [1 – 0] Queens Park Rangers) olarak sonuçlanmıştı. Sheffield United 2022-09-04 14:00 tarihinde oynadığı son maçta Hull City ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Hull City [0 – 2] Sheffield United) olmuştu. İngiltere Championship 19. sırada yerini koruyan Swansea City bu sezonda ligte oynadığı 8 maçta toplamda 7 gol atarken, 11 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 3 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 25. İngiltere Championship 1. sırada yerini koruyan Sheffield United bu sezonda ligte oynadığı 8 maçta toplamda 16 gol atarken, 5 gol yedi. 5 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 63.

Swansea City – Sheffield United Sakat ve Cezalı Listesi

Swansea City takımındaki eksik oyuncular:
Joel Latibeaudiere: Omzundan sakat
Sheffield United takımında oynayamayacakların listesi:
Enda Stevens: Baldırından Sakat
John Fleck: Bacağından Sakat
Ciaran Clark: Diz Ardı Kirişinden Sakat
Billy Sharp: Ayak Bileğinden Sakat
Ben Osborn: Ayak Bileğinden Sakat

YAZARIMIZIN YORUMU:
Sheffeild United, sezona müthiş bir başlangıç yaptı. İyi savunma yapıyorlar, savunmadaki bu güçlü duruşları hücumda da performanslarını arttırıyor. Rakipler bu sezon Sheffield’dan biraz daha çekinmeye başladı. Swansea City ise Queens Park Rangers karşısında kazandı fakat daha önceki performansları pek yeterli değil. Deplasman ekibini, Swansea karşısında avantajlı görüyorum. Kuponlara önerim maç sonucu 2

İDDAA KODU: 813786
TAHMİN: Maç Sonucu 2
ORAN: 1.96

Etiketler:
 


Benzer içerikler