Ankaragücü - Denizlispor iddaa Tahmini 21.04.2021

Lig: TSL Saat: 16:00 Stake: 7
Tipster: Bobic
Tahmin: MS1
Oran: 1.79

Her güne özel olarak hazırlanan günün bankosu tercihiyle büyük bir kazanma yüzdesi yakaladık. Tamamen ücretsiz olan sitemizde, sadece iddaa tahminleri değil değerli istatistikler, takımlardan son bilgiler ve oyuncu performanslarının da yer aldığı tablolar mevcut.

Hikmet Karaman ile çıkışa geçen Ankaragücü, eksiklerine rağmen lider Beşiktaş deplasmanından puanla döndü. Ayrıca bu maçta geriye de düştüler fakat son dakikada gelen penaltı golüyle 1 puanı kurtardılar. Bu beraberlikle de dahil son haftalardaki çıkışları onlara kümede kalma adına avantaj sağladı. Denizlispor ise kritik maçta Erzusumspor’a öne geçmelerine rağmen kaybetti. Teknik direkt Hakan Kutlu ile yollarını ayırdılar ve Ali Tandoğan’ı bu kısa sürede hemen göreve getirdiler. Belki yeni teknik direktörleriyle reaksiyon verebilirler ama kadro kalitesi bunun için yeterli değil. Ev sahibi ekibin kazanmasını bekliyorum.

Aralarındaki Son Maçlar

Denizlispor 1 – 2 Ankaragücü
Denizlispor 0 – 1 Ankaragücü
Ankaragücü 2 – 2 Denizlispor
Denizlispor 3 – 1 Ankaragücü

İstatistikler

Ev sahibi ekip tablonun son 7 sırasındaki takımlarla oynadığı 9 maçta 6 kez devreyi beraberlikle tamamladı.
Konuk takım, dış sahada sıralamanın son 7’sinde bulunan ekiplere karşı 4 maç oynadı ve bu karşılaşmalarının hepsinde iki takım da gol attı.