Thun – Aarau İddaa Tahmini 5 Ağustos 2022 Cuma

Stockhorn Arena stadında oynanacak olan FC Thun – FC Aarau karşılaşması 2022-08-05 21:15 tarihinde yapılacak.

FC Thun – FC Aarau Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan FC Thun toplamda 2 gol atarken, FC Aarau ise 1 gol atmıştı. FC Thun 2022-07-29 17:30 tarihinde oynadığı son maçta Yverdon Sport ile karşılaşmıştı. Bu maç (Yverdon Sport [3 – 1] FC Thun) olarak sonuçlanmıştı. 2022-07-29 18:15 tarihinde yapılan FC Aarau – Lausanne-Sport karşılaşmasında maç (FC Aarau [1 – 2] Lausanne-Sport) olarak bitmişti. Challange Ligi 9. sırada yerini koruyan FC Thun bu sezonda ligte oynadığı 3 maçta toplamda 2 gol atarken, 5 gol yedi. 0 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 2 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 0. Challange Ligi sıralamasında 4 puan ile 6. sırada yerini alan FC Aarau bu sezonda 3 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 4 gol attı ve 4 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %33.

FC Thun – FC Aarau Sakat ve Cezalı Listesi

FC Thun takımındaki eksik oyuncular:
Daniel Dos Santos: Yan Bağlarından Sakat
FC Aarau için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Geçen hafta Yverdon-Thun sınavı tam da beklediğim düzeydeydi. Temposu iyi seviyedeydi karşılaşmanın ve erken gol de gelince tercih konusunda yanıltmadı. Thun genelde ofansif futboldan imtina etmez. Aarau da iyi bir sezon başlangıcı yapmadı belki ancak ritimli bir futbolları var. Yine bizlere yüksek tempo ve goller vaat eden bir karşılaşma. İki tarafın da fileleri havalandırmasını bekliyorum.

İDDAA KODU: 782026
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.28

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

Etiketler:
 


Benzer içerikler