Werder Bremen-Aue İddaa Tahmini (3 Aralık)

Uzman ekibimiz  Almanya Bundesliga 2’de oynanacak olan Werder Bremen-Aue İddaa tahmini ile kazandıracak seçimi belirledi.

Werder Bremen-Aue

► Almanya Bundesliga 2. Ligi 2021/2022 Sezonu 16. Hafta mücadelesinde, Werder Bremen, 20 puan -1 averaj ile 10. Erzgebirge Aue ise 14 puan -8 averaj ile 15.

Werder Bremen-Aue maçının eksik oyuncular listesi:

Ev sahibi takımda Milos Veljkovic, Nick Woltemade ve misafir takımda ise Florian Ballas, Ben Zolinski sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada yok.

Werder Bremen-Aue İddaa Tahmini:

Markus Anfang’dan doğan boşluk nedeniyle iki haftadır maçlarına geçici hocalarla çıkan Werder Bremen nihayet hocasını buldu ve takımın başına son olarak Holstein Kiel’i çalıştıran 33 yaşındaki Ole Werner’i getirdi. Werner, Holstein Kiel ile hücumcu bir takım yaratmıştı ve Werder Bremen’e de gole dönük bir futbol oynatması yüksek ihtimal. Aue ise inişli çıkışlı sonuçlar almaya devam ediyor. Son olarak ligin formda takımlarından Darmstadt’a yenildiler. Yeni hoca heyecanı ve kadro kalitesiyle Werder Bremen’i daha şanslı görüyorum. Sonuç olarak Ev sahibinin kazanması beklenebilir.

 Tahmin: MS 1

Oran: 1,34

 


Benzer içerikler